#1 2012-08-11 15:51:19

AA

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 5
Punktów :   

Co z ciepłą wodą w kranach ??

Mnie też te pauzy denerwują, z chęcią bym to wyjaśnił tylko niewiem gdzie zacząć. I chciałbym wiedzieć, co z tą ciepłą wodą że jak się odkręci to leci i leci a ciepłej nie widać, a złotówki lecą, czy też ktoś tak ma?



(Wątek przeniesiony)

Offline

 

#2 2012-08-11 16:17:20

 krisscox1

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 43
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

tak ja mam i zapewne wiele osób jeszcze i P. Traczyk nic z tym nie zrobi bo zgłaszałem w odpowiedzi dostałem informacje że to coś technicznego  i ktoś miał przyjść, wynik błędu konstrukcji a złotówki idą i co i nic nikt nie przyszedł woda leci w#$&*#!$ mnie ta bezradność pozdrawiam

(Wątek przeniesiony)

Offline

 

#3 2012-08-11 17:03:28

kaka412

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

Witam, dla mnie ciepła woda to jakaś porażka, za każdym razem kiedy odkręcam ciepła wodę muszę zlać ok 5 litrów żeby cokolwiek ciepłego leciało, a złotówki nabijają na licznik i nikogo to nie interesuje.....
Kiedyś rozmawiałam z kierownikiem budowy i on stwierdził, iż tak będzie ponieważ liczniki i kurki są na zewnątrz lokalu i zanim ciepła woda dopłynie do mieszkania musi zlecieć te 5 litrów.... Ponieważ firmie Partner nie opłacało się robić cyrkulacji wody, czyli ciągłego obiegu.... (naprawdę B I E D N A  firma)


(Wątek przeniesiony)

Offline

 

#4 2012-08-11 20:59:57

moniani

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

...to prawda, zanim zacznie lecieć ciepła woda, można spokojnie  w tym czasie iść wynieść śmieci u mnie też tak jest.



(Wątek przeniesiony)

Offline

 

#5 2012-09-25 10:47:29

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

Jest u Was ciepła woda czy nie ma ???? Ja po odkręceniu kranu czekam dłużej niż 6 min - a licznik kręci. Chciałabym wiedzieć czy to jest problem tylko wyżej położonych mieszkań, pionu a może większości ?? Przyznam szczerze, że sama nie wiem czy to kwestia całej cyrkulacji czy coś bardziej banalnego: np. wadliwe zaworki zwrotne w bateriach termostatycznych
Czy wspólnota zgłaszała problem deweloperowi Naszemu ''kochanemu'' ?


Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2012-09-25 11:25:27

gosiaczek241

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

niestety mam to samo. Tez chciałabym wiedzieć czy ten problem dot wszystkich mieszkańców czy tylko tych co mieszkają wysoko?

Offline

 

#7 2012-09-25 12:05:05

 wonski85

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

u mnie jest dokładnie tak samo...leci zimna pare min. a dopiero potem ciepła

Offline

 

#8 2012-09-25 14:58:00

colmartini

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

Witam,
mieszkam na II i nie zauważyłem tego typu problemu. Jasne ciepła woda od razu nie leci, ale na pewno nie czekam 6 min tylko z 30 sekund.

Offline

 

#9 2012-09-25 19:20:04

 adus

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

Temat już był poruszony w innym poście (http://www.osiedlepodklonami.pun.pl/viewtopic.php?id=5) - post użytkownika kaka412
I wygląda na to, im mieszkanie dalej od liczników tym więcej zimnej wody musi zlecieć.

Offline

 

#10 2012-09-25 21:23:04

Krokodyle

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 30
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

Sprawa jest banalnie prosta. Cyrkulacja owszem jest zrobiona ale nie została doprowadzona do mieszkań. Jak mi powiedział swego czasu "Hydraulik Nadworny"  firmy Partner "tak się teraz robi. Wyśmiałem go. Na pytanie w siedzibie firmy otrzymałem odpowiedź, że wszystko jest zgodne z projektem, i uwaga, z normami! Boję się niestety, że możemy się co najwyżej oflagować bo co innego? Odliczą nam co miesiąc metr sześcienny? Przerobią instalację?  Pzdr

Ostatnio edytowany przez Krokodyle (2012-09-25 21:28:26)

Offline

 

#11 2012-09-25 21:49:48

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Co z ciepłą wodą w kranach ??

adus napisał:

Temat już był poruszony w innym poście (http://www.osiedlepodklonami.pun.pl/viewtopic.php?id=5) - post użytkownika kaka412
I wygląda na to, im mieszkanie dalej od liczników tym więcej zimnej wody musi zlecieć.

Już scaliłam, dzięki

Krokodyle napisał:

Sprawa jest banalnie prosta. Cyrkulacja owszem jest zrobiona ale nie została doprowadzona do mieszkań. Jak mi powiedział swego czasu "Hydraulik Nadworny"  firmy Partner "tak się teraz robi. Wyśmiałem go. Na pytanie w siedzibie firmy otrzymałem odpowiedź, że wszystko jest zgodne z projektem, i uwaga, z normami! Boję się niestety, że możemy się co najwyżej oflagować bo co innego? Odliczą nam co miesiąc metr sześcienny? Przerobią instalację?  Pzdr

Takie rzeczy tylko w Polsce ,swoją drogą do 3 L może woda lecieć zimna zanim złapie odpowiednią temp. Ale ile jej zlatuje to chyba wiedzą tylko Nasze portfele ...

colmartini napisał:

Witam,
mieszkam na II i nie zauważyłem tego typu problemu. Jasne ciepła woda od razu nie leci, ale na pewno nie czekam 6 min tylko z 30 sekund.

Nic, tylko pozazdrościć

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.religijne.pun.pl www.forumea.pun.pl www.deltaforce.pun.pl www.haxball.pun.pl www.help-forum.pun.pl