#1 2012-08-10 20:03:31

 krisscox1

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 43
Punktów :   

podwyżka cen za ogrzewanie

Witam mam pytanie ile wynosi cena brutto za jedna jednostkę u nas ogrzewania i czy nie można zmniejszyć tej ceny poprzez zmianę dostawcy ciepła ? jak to jest gdyż się na tym nie znam i czy w ogóle jest możliwość zmniejszenia ceny za ciepłą wodę ? Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-08-10 20:25:34

mako

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: podwyżka cen za ogrzewanie

ja tez chcialabym sie tego dowiedziec i jeszcze jedno, czy da sie jakos sprawdzic czy liczniki wody prawidlowo pracuja? bo niby mieszkamy we 3 ale meza prawie nigdy nie ma w domu  wiec jestem sama z malym dzieckiem i to tez tylko wieczorami, nie gotuje i nie leje az tak strasznie duzo wody a moje liczniki sa najwyzsze na pietrze i ciagle mam doplacac pczy rozliczeniu ponad 400zl. p tkaczyk powiedziala ze poprostu duzo zuzywam ale mi ie nie chce w to wierzyc wiec da sie to jakos sprawdzic? z gory dzi za odp

Offline

 

#3 2012-08-10 21:28:36

 adus

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: podwyżka cen za ogrzewanie

chyba ciężko będzie sprawdzić czy poprawnie pracują, trzeba byłoby lać w jakiś duży pojemnik, najlepiej z miarką (mam tu na myśli coś powyżej 100l) i porównać z odczytem z licznika - choć to i tak pewnie byłoby dalekie od ideału

dodam, że u mnie do tej pory liczniki ciągle wskazywały zero mimo że mieszkam już ponad 1,5 roku i z wody jak najbardziej korzystam - ostatnio był ktoś z administracji i sprawdzał, ponoć nie działały, puknął i działają - ciekaw jestem ile wyjdzie na następnym pomiarze

w sprawie liczników interweniowałem na początku roku, jak widać, trzeba było czekać kolejne pół

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa07online.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.wis.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl www.husarteam.pun.pl