#1 2014-04-18 14:58:14

IK0205735

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 42
Punktów :   

Odwołanie zarządcy

Hejka,
wiecie coś na temat odwołania zarządcy wspólnoty 27A?
W lutym czy marcu, na corocznym spotkaniu ktoś o tym bąknął, potem wisiało ogłoszenie, że w weekend odbędzie się głosowanie (cały tamten weekend byłem w domu i do mnie nic nie dotarło).
A potem od zarządcy dowiedziałem się, że pracuje do końca czerwca 2014.

Offline

 

#2 2014-04-23 19:07:53

 krisscox1

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 43
Punktów :   

Re: Odwołanie zarządcy

w bloku 27 też chyba będzie trzeba przejść po mieszkańcach zebrać podpisy pod nową uchwałą i dowołać Administratora. Regulamin nowy nie wisi w tablicy a pod tablicą jak ściana pęknięta była tak jest nadal mimo że zgłoszone przez mieszkańców jest od 4 miesięcy.

A jaka przyczyna odwołania jest u was? i kogo weźmiecie jako Admina ?

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2014-05-13 20:52:04

IK0205735

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 42
Punktów :   

Re: Odwołanie zarządcy

Hehe, nic nie słyszałem o nowym zarządcy a zarządca musi być to jest prawnie ustanowione. Zresztą to bez znaczenia obecnie większość spraw jest już nie do zmiany w normalnym trybie załatwiania.
A zmiana bo ludzie nie czytają i nie znają przepisów i ciężko im załapać, że pewnych rzeczy nie da się zmienić już po 4-5 latach.
Jeśli chodzi o moje odczucia to: "bo żarówka nie zmieniona od pół roku (wiesz: a co jak wszystkie żarówki padną na raz i na korytarzach będzie ciemno? - jakieś 70 żarówek), bo zarządca otwiera drzwi kodem a nie kluczem i wiedziałby, że ponoć zamek uszkodzony, że w bloku 27 lepiej sprzątają
Ogólnie uważam, że demokracja jest zła bo 2 żuli spod sklepu z piwem ma 2x więcej głosów niż 1 profesor

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wieniawa.pun.pl www.prl.pun.pl www.dojebane.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.3pdh.pun.pl