#1 2012-08-08 16:15:59

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Pozwoliłam sobie założyć dla Nas forum tak by usprawnić komunikację pomiędzy Nami, szybsze rozwiązywanie zaistniałych problemów, i integrację.
Pytałam o oficjalną stronę Administratora, jednak nie jest nią zainteresowany, stąd taki pomysł na nieoficjalny Nasz kontakt ze sobą.

Pozdrawiam Serdecznie.

Offline

 

#2 2012-08-09 22:24:04

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Chciałam dopisać, że forum postawione jest na darmowym serwerze, a co za tym idzie, właściciel serwera umieszcza na takich forach,- reklamy. Zdaję sobie sprawę, że to jest denerwujące, ale dzięki temu, że My mamy swoje forum za darmo, to właściciel serwera ma środki z tych reklam by go utrzymywać.
Może kiedyś doczekamy się własnego serwera.

Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2012-08-10 09:04:32

marcin

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Witam wszystkich,

zastanawiam się, czy założyć forum dla naszej społeczności na płatnym serwerze. Pozostaje tylko wybór łatwej do zapamiętania i wpisywania domeny Jeśli myślicie, że to dobry pomysł, to chętnie się tym zajmę.

pozdrawiam

Offline

 

#4 2012-08-10 09:08:23

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Z własnych pieniędzy ?

Offline

 

#5 2012-08-10 09:12:48

marcin

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

zawodowo zajmuję się serwisami internetowymi i mam serwer, na którym spokojnie można postawić forum To był by mój wkład w naszą sprawę.

Offline

 

#6 2012-08-10 09:17:38

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

A gdzie byłeś 3 lata temu z tym serwerem ?

Myślę, że dodatkowo ludzie chcieliby wiedzieć z kim mają do czynienia. Wchodzisz na forum i pierwszy post jaki piszesz to o zakładaniu innego forum

Offline

 

#7 2012-08-10 09:19:08

marcin

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

to była odpowiedź na posta

Deli napisał:

Chciałam dopisać, że forum postawione jest na darmowym serwerze, a co za tym idzie, właściciel serwera umieszcza na takich forach,- reklamy. Zdaję sobie sprawę, że to jest denerwujące, ale dzięki temu, że My mamy swoje forum za darmo, to właściciel serwera ma środki z tych reklam by go utrzymywać.
Może kiedyś doczekamy się własnego serwera.

Pozdrawiam.

Offline

 

#8 2012-08-10 09:23:09

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Dodam jeszcze tylko coś od siebie.
Inicjatywa powstania forum była ''maglowana'' od czasu samego początku. W związku z drażniącym Nas tematem pozwoliłam sobie założyć w końcu forum. Rozwiesić ''domowej roboty ogłoszenie'', i teraz nagle pojawia się nieznajoma osoba, która chce całą moją pracę wywalić w przysłowiowe błoto, korzystając przy tym, że udało mi się zebrać kilka rodzin na jednym forum Czyli chcesz wejść na gotowe ...
W dodatku nawet nie odnosisz się do Naszego ''pieklącego tematu''. Nie nazwałabym tego ''wkładem w pracę'', tylko zupełnie inaczej ... ale może się mylę ?

Offline

 

#9 2012-08-10 09:23:46

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

marcin napisał:

to była odpowiedź na posta

Deli napisał:

Chciałam dopisać, że forum postawione jest na darmowym serwerze, a co za tym idzie, właściciel serwera umieszcza na takich forach,- reklamy. Zdaję sobie sprawę, że to jest denerwujące, ale dzięki temu, że My mamy swoje forum za darmo, to właściciel serwera ma środki z tych reklam by go utrzymywać.
Może kiedyś doczekamy się własnego serwera.

Pozdrawiam.

Odpisałam powyżej

Offline

 

#10 2012-08-10 09:29:00

marcin

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Główny temat mnie bardzo interesuje, trafiłem z forum http://minskmaz.com/forum/osiedle-klono … -parkingi.  A co do mnie: nie posiadam samochodu, ale w przyszłości jeśli będzie mnie ktokolwiek odwiedzał, będzie musiał albo parkować 500m od osiedla, albo przyjeżdżać pkp

Offline

 

#11 2012-08-10 09:32:51

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

marcin napisał:

Główny temat mnie bardzo interesuje, trafiłem z forum http://minskmaz.com/forum/osiedle-klono … -parkingi.  A co do mnie: nie posiadam samochodu, ale w przyszłości jeśli będzie mnie ktokolwiek odwiedzał, będzie musiał albo parkować 500m od osiedla, albo przyjeżdżać pkp

Czyli jak dotyczy to pisz
Na chwilę obecną nawet nie wszyscy z Zarządu są na forum. Myślę, że jeżeli się ono ''przyjmie'' i trafi tu więcej osób -to spełni ono swoją funkcję. Na chwilę obecną wydaje mi się, że mało komu będzie się chciało znowu gdzieś rejestrować.
Nie mi oceniać to jednak, więc pozostawię to dla decyzji mieszkańców.

Pozdrawiam.

Offline

 

#12 2012-08-10 09:34:01

Deli

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Nieoficjalne Forum Osiedla Pod Klonami

Dodam jeszcze, że forum nie musi być  ''wypasione''.  Ma być formą komunikacji dla oszczędności czasu.
A żeby było śmieszniej to chętnych do zakładania forum jest wielu sądząc po mailach jakie dostaję. Piszą nawet osoby nie związane z Naszym osiedlem, stąd kolego Marcinie nie dziw się mojej czujności

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.konriom.pun.pl www.deltaforce.pun.pl www.religijne.pun.pl www.haxball.pun.pl